مقدمه

حتما تا حالا به این فکر افتاده اید که ای کاش میشد وبسایت مخصوص به خود را داشته باشید و میتوانستید  آن چیزهایی که دلتون میخواهد را در اینترنت منتشر کنید  و عموم مردم بتوانند آن را مشاهده کنند .  نگران نباشید !  چون ما اینجا هستیم تا شما را برای انجام دادن همچین کاری مهیا کنیم . شما در پایان این آموزش قادر خواهید بود که اسکلت بندی  صفحات وب خودتان را خودتان طراحی کنید و هر کار که دوست دارید با صفحات وب خودتان انجام دهید . شاید یک سوال برای شما پیش بیاید اینکه چرا گفتم اسکلت بندی  صفحات وبسایت و نگفتم کل وبسایت با جزییات ریز و درشتش  و همه شاخو برگهاش ؟! جواب این است که با  HTML  فقط قادر خواهیم بود که اسکلت بندی صفحاتمونو ایجاد کنیم و برای شاخو برگ دادن  و کار کردن روی جزییات میبایست که سراغ مباحثی مانندCSS  ، javascript و آشنایی با فریمورکهایی مانند  angular  و  react  برویم (فعلا هیچ کاری با این چیزایی که گفتم نداشته باشید فقط گفتم که به گوشتان خورده باشد و این اصطلاحات را دیده باشید پس اصلا نگران نباشید چون هدف ما الان HTML  هست.)

اگر بخواهیم که  HTML  و CSS را با دنیای واقعی مقایسه کنیم میتوانیم که مثال یک ساختمان را برای آن در نظر بگیریم ، به این صورت که اسکلت ساختمان همان  HTML  است چرا که HTML  دقیقا مشابه با اسکلت بندی ساختمان پایه و ساختار اصلی ساختمان را تشکیل میدهد و از فروپاشی ساختمان جلوگیری میکند.

دیوارها ، رنگ آمیزی ، نمای ساختمان و تمام جزییات یک ساختمان همان  CSS  است که به ساختمان ما ظاهر و زیبایی بخشیده است.

یک مثال دیگر که برای  HTML  و CSS  میتوان گفت بدن انسان است . اسکلت بندی بدن انسان دقیقا همان HTML  است   و گوشت و رنگ پوستو موهای سر و … همان  CSS  است .

خب تا الان یه دید کلی راجع به  HTML  و CSS  پیدا کردید حال میرویم سراغ اصل مطلب که همان آموزش  HTML  است .

 

در این دوره همه چیز را راجع به  HTML به شما آموزش خواهیم داد .

یادگیری  HTML  آسان است و شما به راحتی میتوانید آن را یاد بگیرید و مطمئنا از یادگیری  HTML  لذت خواهید برد.

برای یادگیری  HTML  هیچ پیش نیازی لازم نیست و شما در اینجا هر چیزی را که لازم به یادگیری باشد خواهید آموخت پس نگران نباشید .

آماده اید برای شروع آموزش؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *